Stacjonarna ekologiczna myjnia parowa

Umiejscowiona na parkingu strzeżonym
gdańsk morena
Czym się zajmujemy

Stacjonarna ekologiczna myjnia parowa na gdańskiej Morenie na terenie parkingu strzeżonego przy ul. Czecha , skupiająca w sobie bardzo szeroką ofertę w zakresie kosmetyki aut osobowych.

W naszej bogatej ofercie posiadamy urządzenia, które oprócz funkcji tradycyjnego odkurzacza posiadają również opcje wykorzystania suchej pary do skutecznego i ekologicznego prania i usuwania najtrudniejszych zabrudzeń, przy jednoczesnym niezwykle szybkim czasie schnięcia.

Dzięki wykorzystaniu parowych myjni dieslowskich wszystkie usługi mogą być świadczone nie tylko stacjonarnie, ale również i mobilnie. Skuteczność przesuszonej pary gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, jej ekologiczny charakter nie powoduje powstawania odcieku a także redukuje koszty użycia detergentów i ich utylizacji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.
Dysponujemy również najwyższej klasy elektrycznymi myjniami parowymi, które z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach jak i ciężkim przemyśle. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia jednofazowe i trójfazowe oraz bogatą gamę akcesoriów i dodatków.
kontakt
Myjnia Parowa "Skypark"
Al. Grunwaldzka 505
Gdańsk-Oliwa
Telefon
501-501-529